Безпека нерухомості яка перебуває у оренді

Безпека нерухомості яка перебуває у оренді

У багатьох договорах вказується, що власник будівлі несе відповідальність за збитки, спричинені технічними несправностями систем будинку. Такими несправностями можуть бути: не працюючі дверні замки, вікна котрі не замикаються, поламані ворота тощо. А це означає, що вам потрібно захистити орендований будинок. Ці поради щодо безпеки дому можуть допомогти вам уникнути будь-яких проблем, пов’язаних із взломом, одночасно підвищуючи безпеку майна та безпеку орендарів.

На жаль, оренда нерухомості непропорційно орієнтована на пограбування та вторгнення додому. Орендодавці на 85% частіше стають жертвами пограбування будинку, ніж власники будинків, що робить безпеку будинку ще більш важливою проблемою, якщо ви володієте майном оренди.

Наявність домашньої системи безпеки може істотно стримувати потенційних крадіїв. Будинки, у яких взагалі відсутні системи безпеки, на 300% більше шансів бути взломаними, оскільки більшість злодіїв перевіряють, чи є домашня охоронна система, перш ніж вони вриваються в будинок.

Як вірогідно трапляються крадіжки

Знаючи найпоширеніші типи крадіжок, ви зможете ефективно забезпечити оренду майна. За даними Єдиної статистичної звітності МВС, крадіжки в день трапляються дещо частіше, ніж вночі, і 95% припускають насильницький вхід основними ручними інструментами, що часто призводить до майнового збитку, який Ви, як орендодавець, змушені компенсовувати. Більшість грабіжників використовуватимуть вхідні двері, вікно першого поверху або задні двері як свою точку входу, тому ці зони вимагають особливої уваги.

Організація безпеки орендної нерухомості

Укріплення орендної нерухомості - найкращий спосіб зменшити шанси на взлом. Встановлення системи домашньої безпеки безумовно може допомогти, але деякі основні запобіжні заходи щодо дому можуть пройти довгий шлях до того, щоб зробити ваш будинок менш привабливим для крадіїв, а також зробити так, щоб орендарі відчували себе більш комфортно.

Убезпечте периметр вашого майна

Перший і найпростіший крок у запобіганні домашньої навали - зробити ваше майно менш привабливим для злодіїв. Заросла зовнішня рослинність, закриті ганки та інші споруди забезпечують прикриття злодіїв, щоб отримати вхід через двері чи вікно. Видаляючи зарослі рослини та непотрібні захаращення навколо вашого будинку, ви зробите істотно складніше злодію ввірватися, не привертаючи уваги з боку сусідів чи проїжджаючих транспортних засобів. Крім того, переконайтесь, що закриті ганки заблоковані, щоб уникнути використання грабіжниками їх в якості прикриття.

Закріпіть свої двері

Вхідні двері - найпоширеніша точка входу, що робить її першою лінією захисту для вашого орендної нерухомості. Дверцята з масивної деревини або металеві захисні двері забезпечують найбільший захист під час пробою. Кутник і сильна ударна пластина, яка вкручується углиб ваших дверей, також можуть запобігти силовому вторгненню у вашу власність.

Щойно ви встановите суцільні двері або замки, не забудьте вжити додаткових запобіжних заходів між орендарями. Як орендодавець, заміна замків між орендарями - один із способів забезпечити безпеку орендної нерухомості. У гіршому випадку орендарі можуть зробити копії свого ключа, щоб пограбувати наступних мешканців, тому вам слід замінити замки між кожним орендарем. І в договорі оренди вкажіть, що ваші орендарі будуть нести відповідальність за заміну замків, якщо ключ загублений.

Закріпіть свої вікна

Важко забезпечити, щоб ваші орендарі тримали всі вікна замкнутими та захищеними, поки вони відсутні. Встановлення дерев’яного блоку або дюбеля у рами ваших вікон може запобігти їх розмиванню ззовні, додавши додатковий рівень безпеки для цих загальних точок входу. У районах з надзвичайно високою злочинністю додавання декоративних віконних блоків може забезпечити повну безпеку від пробою, хоча деякі орендарі можуть не оцінити зовнішність.

Встановлення домашньої системи безпеки

Перш за все, система домашньої безпеки забезпечує найбільший захист від злому. Це може бути найвигіднішим способом збереження вашого майна, а сучасні системи безпеки можуть запропонувати додатковий спокій за допомогою віддаленого моніторингу майна.

Типи домашніх систем безпеки

Існують різні види систем захисту будинку з різним рівнем захисту. Основні системи безпеки використовують датчики на дверях та вікнах для виявлення несанкціонованого входу. Більш просунуті системи можуть використовувати внутрішні та зовнішні камери для стримування пробою. Найвищий рівень систем домашньої безпеки використовує додаткове обладнання для розумного дому, наприклад розумні замки, розумні термостати та засоби домашньої автоматизації.

Основні системи домашньої безпеки

Для Орендодавця, основна система безпеки найчастіше є найдоступнішим способом охорони орендної нерухомості. Ці системи використовують датчики для виявлення входу і, як правило, включають сигналізацію, яка оповіщає орендарів та сусідів, коли відбувається проникнення, і тривоги зазвичай достатньо, щоб відлякати грабіжника.

Системи інтелектуального захисту будинку

Якщо ви прагнете максимально захистити свою орендну нерухомості, системи безпеки розумного будинку надають найвищий рівень захисту та пропонують численні функції, що дозволяють віддалено стежити за вашим майном, коли ваші орендарі не є вдома. Ці функції також можуть допомогти надати майно в оренду потенційним орендарям: додаткова безпека завжди приваблива.

Розумні замки: Інтелектуальні блокування ідеально підходять для оренди - вони спрощують процес зміни замків та клавіш. Для розумного блокування може знадобитися код із смартфона вашого орендаря як "ключ" або використовувати код клавіатури для входу. Коли ваш орендар виїжджає, вам потрібно буде лише змінити код замість заміни блокування, мінімізуючи ваші витрати як орендодавця. Розумні замки також можуть автоматично блокуватися, тому навіть якщо ваші орендарі забудуть замкнутись, коли вони виїжджають, майно залишатиметься в безпеці.

Інтелектуальні датчики безпеки: Системи розумного дому часто включають додаткові шари захисту поза простим датчиком дверей чи вікон. Розумніші датчики, такі як розбиття скла, затоплення та замерзання, дим та окис вуглецю, можуть попередити вас про цілий ряд питань безпеки будинку. І як плюс, розумні домашні системи майже завжди включають сповіщення на ваш смартфон, попереджуючи вас про будь-які можливі проблеми в режимі реального часу.

Оренда нерухомості без домашньої системи безпеки - це легка ціль для грабіжників, що несе відповідальність за шкоду, завдану вашій власності. Вкладення коштів у систему домашньої безпеки до того, як відбудеться поломка, може окупитися за рахунок уникнення втрат в процесі експлуатації. Системи розумного дому також пропонують додаткові зручності для орендодавців, надаючи вам та вашим орендарям спокій.