Охорона готелів

Охорона готелю

Служби безпеки готелів "Палатин Груп" допомагають захистити гостей та їхні цінності, а також працівників готелю. Наші охоронці патрулюють майданчики, автостоянки, вестибюлі, ресторани та передпокої. Вони надають відчуття безпеки як персоналу готелю, так і гостям своєю присутністю.

Наші обов'язки:

• Спостереження за обстановкою;
• Ескорт людей у готель і з нього;
• Підтримання порядку;
• Звіт про проблеми;
• Розслідування порушень.

Дізнатися орієнтовну вартість послуги "Охорона готелів" Ви можете вказавши свій e-mail.

error Наша система миттєво надішле Вам комерційну пропозицію.

Що стосується охорони ваших гостей, персоналу та майна, безпека має найважливіше значення і в "Палатин Груп" це наш головний пріоритет. Наші висококваліфіковані фахівці з охорони забезпечать вам необхідний захист не нехтуючи ввічливістю, що очікується в індустрії гостинності.

Як може допомогти служба охорони "Палатин Груп":

Гості відчувають себе легко, коли бачать охоронців, оскільки присутність саме цього персоналу повідомляє гостям, що коли вони перебувають у приміщенні - гості та їхні цінності знаходяться в надійних руках. Хоча охоронці готелів можуть не завжди бути на очах, наприклад, коли вони патрулюють периметр, вони завжди знаходяться поруч, готові відреагувати на критичні ситуації.

Персонал служби безпеки захищає ваших гостей від низки ризиків, включаючи непроханих відвідувачів, конфлікти в приміщеннях, крадіжок майна. Завдяки високому рівню підготовки та знань, наші фахівці з безпеки знають, як швидко та ефективно діяти в будь-якій ситуації.

Для Вашого персоналу

Персонал готелю - ще один пріоритет, що стосується наших служб безпеки. Чи це захист персоналу в надзвичайних ситуаціях, чи захист їх від небажаної поведінки, наші охоронники знають, коли потрібні їхні послуги та як керувати будь-якою ситуацією.

Для вашого майна

Активи готелів також потребують захисту так само, як і люди. Окрім ризику заподіяння шкоди майну, готелі вразливі до вторгнення людей, які не є гостями. Зони, відкриті для персоналу, такі як кухні та підсобні приміщення, особливо сприйнятливі до вторгнення та можливих крадіжок. Наші фахівці працюють цілодобово для захисту вашого готелю, а також усіх, хто знаходиться на ньому.