Фізична охорона

Послуги охорони об'єкту

Суть фізичної охорони - присутність професійного охоронника на об'єкті, що охороняється з визначеним графіком роботи та посадовими обов'язками.

Безпосередня присутність професійного охоронника на об'єкті значно збільшує ймовірність збереження майна.

Незважаючи на високі технології, що дозволяють слідкувати і оперативно реагувати на небезпечні ситуації, людську свідомість неможливо замінити.

Індивідуальний підхід до кожного об'єкта

Ми розробляємо власні технології роботи в області безпеки, узагальнюючи і аналізуючи багаторічний досвід зарубіжних приватних охоронних підприємств і державних правоохоронних структур.

Стадії «налагодження» роботи на об'єкті:

1. Підбір персоналу;
2. Вивчення специфіки роботи на об'єкті;
3. Складання інструкцій з поведінки і роботи на об'єкті;
4. Інструктування персоналу (відповідно до складених інструкцій);
5. Встановлення системи штрафів за недотримання інструкції;
6. Щомісячне інспектування роботи на об'єкті.

Ми надаємо змогу обрати форменний одяг працівників.

Види форми:

Ми надаємо послуги фізичної охорони з різним графіком роботи:

Вахта – під «вахтовим методом» мається на увазі проживання охоронників компанії «Палатин Груп» на об’єкті що охороняється. Зміна охоронників відбувається за графіком 7/7 (тиждень через тиждень – тиждень охоронник знаходиться на об’єкті, тиждень - дома), 2/2 (два тижні через два тижні).

Добовий – передбачає чергування охоронника компанії «Палатин Груп» на об'єкті що охороняється 24 години. Зміна охоронників відбувається за графіком 1/2 (Доба через дві доби – одну добу охоронник знаходиться на об'єкті, дві доби - дома).

Денний – охоронник компанії «Палатин Груп» працює на об'єкті що охороняється в денний час з графіком робочого часу 8 год/день; 10 год/день; 12 год/день – 5-ти денний, 6-ти денний, 7-ми денний робочий тиждень.

Нічний – охоронник компанії «Палатин Груп» працює на об'єкті що охороняється в нічний час з графіком робочого часу 8 год/ніч; 10 год/ніч; 12 год/ніч – 5 змін/тиждень, 6 змін/тиждень, 7 змін/тиждень.