Потреба охорони бізнесу

Потреба охорони бізнесу

Зростаюче значення захисту бізнесу

Ніколи не було важливішого часу, для того щоб власники бізнесу зайнялися його захистом. Нинішня тенденція полягає в тому, що люди "самостійно" розпочинають "стартапи" або мають "бічні справи", щоб доповнити свій дохід.

Хоча великі підприємства, ймовірно, будують плани спадкоємництва, малі підприємства будуть вразливішими, якщо вони втратять послуги ключової людини через смерть або тяжку хворобу.

У багатьох випадках втрата ключової особи з однієї з цих причин може призвести до неплатоспроможності. Навряд чи буде доброзичливий менеджер банку або добрий родич, відповідати за зобов'язаннями бізнесу, і це означає, що важливо, щоб ці підприємства взяли на себе відповідальність за ситуацію, встановивши якусь форму захисту.

На жаль, хоча сьогодні більшість підприємств впевнені, що їхні активи захищені від наслідків пожежі, крадіжок чи паводків, вони не витрачають час на роздуми, як захистити себе від втрати ключових працівників. Фактично, наше дослідження показує, що більше половини (54%) власників малого бізнесу в даний час не мають ключових прикриттів, а 20% ніколи про нього не чули.

Пріорітет захисту обладнання перед персоналом може бути помилкою. Це люди, які створюють прибутки в бізнесі завдяки підприємництву, знанням, навичкам та контактам. Активи бізнесу - це лише середовище, через яке ці таланти спрямовуються. Наявність належного покриття гарантує, що бізнес матиме доступ до достатньої кількості коштів, щоб він міг продовжувати торгувати шляхом заміни ключових людей та втраченого доходу, виплати кредиторів та погашення банківських позик. Це також може допомогти захистити від наслідків невідомих проблем, які можуть виникнути.

Вплив на бізнес та що можна зробити, щоб допомогти

Вплив втрати ключового персоналу може мати ряд наслідків залежно від характеру бізнесу. Наприклад, бізнесу доведеться враховувати, як реагуватимуть їхні клієнти. Чи можуть вони втратити оборот через те, що не зможуть надати той самий рівень послуг? Фірми також повинні подумати про своїх кредиторів та чи зможуть вони зберегти свої умови кредитування, якщо у них виникнуть проблеми. Конкуренти також можуть атакувати клієнтську базу, що може спричинити подальші проблеми. Окрім того, приватні компанії, що управляють власниками, не мають готового ринку своїх акцій, тому на смерть ці акції буде дуже важко або неможливо продати.

Перший етап забезпечення належного висвітлення бізнесу - це проходження контрольного списку аудиту. Є низка питань, на які слід відповісти одне з основних: "Внесок, який конкретна людина робить у валовому прибутку бізнесу?" Якщо бізнес втрачає ключову особу, знадобиться час, щоб запросити когось іншого, і він почав робити свій внесок у бізнес. Цей розрахунок проводиться за допомогою показника валового прибутку, оскільки саме з цього бюджету компанія сплачує свої постійні витрати, включаючи оренду, ставки, іпотеку та витрати на персонал. Це часто нездатність фірми покрити свої постійні витрати, які виключають її з бізнесу.

Власники підприємств також повинні врахувати витрати на заміну. Сюди входитимуть оплачувальні кадрові агенції - які часто можуть стягувати до 30% зарплати - плюс пов'язані з цим витрати на переїзд та викуп опціонів. Фірмі, можливо, доведеться привезти найбільш підходящого кандидата з іншої частини країни, що може дорого коштувати.

Далі у списку шукаємо, чи застрахована особа позичила власні кошти бізнесу. Дуже часто зустрічаються рахунки директорів, які використовуються як спосіб забезпечення гнучкого фінансування, але їх потрібно повернути після смерті особи. Банківські кредити потрібно буде погашати, особливо якщо є особисте забезпечення, наприклад, друга плата за житлову нерухомість.

Усі ці потенційні фінансові потреби можна захистити, використовуючи достатню кількість ключових прикриттів. Це забезпечить грошову ін'єкцію, що дозволить бізнесу боротися з фінансовими наслідками втрати ключової людини.

Можливість захисту бізнесу

У міру зміни ландшафту бізнесу зростає значення захисту бізнесу. І що хвилює цих власників малого бізнесу, вони знають, що їм потрібен захист для їх бізнесу.

Дослідження показують, що 78% власників малого бізнесу вважають, що відсутність ключового працівника більше 6 місяців впливатиме на їхній бізнес, 1 - 3 (32%) заявляють, що вплив буде серйозним.

Захист бізнесу часто сприймається як складний - але основні принципи схожі на організацію особистого захисту. Власники бізнесу нічим не відрізняються від особистих клієнтів - вони просто мають бізнес-потреби.