Застереження і попередження Palatine Group

Попередження про авторське право

Весь контент цього веб-сайту, відеоролики, тексти і зображення, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Повне або часткове поширення даного матеріалу, зміну або копіювання без попередньої письмової згоди «Палатин Груп» заборонено.

Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Авторські права і виняткові права, на використання контенту належать охоронній компанії «Палатин Груп».

Порушення авторських і суміжних прав карається законодавством України та відповідно до міжнародного законодавства і тягне настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Попередження про зовнішній контент

Незважаючи на те, що нами ретельно перевіряється контент, «Палатин Груп» не несе відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені в нас на сайті. За контент зовнішніх сайтів відповідають виключно їх власники.

Обмеження відповідальності

«Палатин Груп» не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні і нематеріальні позови до «Палатин Груп», пов'язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку «Палатин Груп». Всі пропозиції можуть змінюватися і носять необов'язковий характер.

«Палатин Груп» залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також / або припинити публікацію таких тимчасово або назавжди.