Про нас

Охоронна компанія «Палатин Груп» була створена для захисту життя та активів, мінімізуючи відповідальність. У швидкому темпі та мінливому світі, де безпека користується великим попитом, ми прагнемо надати нашим клієнтам економічно вигідне обслуговування.

"Палати Груп" надає послуги фізичної охорони. Головним завданням охорони є саме організація охорони на об'єкті. Але, на жаль, на даний час напрацювалася тенденція - що охоронник лише номінально рахується працівником підприємства, а фактично не має жодних обов'язків. Це і призводить до більшості проблем з безпекою на підприємстві.

Наша компанія складає цілісний план безпеки об'єкту з урахуванням всіх ризиків безпеки і вимагає від своїх співробітників чіткого його виконання. Таким чином ми прогнозуємо вирішення проблеми ще до її настання.

Основні цінності

Основні цінності

Ми цінуємо якість, доброчесність, комунікативні відносини з нашими клієнтами,виняткове обслуговування.

Наше бачення

Наше бачення

Щоб задовільнити індивідуалні потреби в безпеці наших клієнтів, надаємо професійні послуги найвищої якості, засновані на досвіді, надійності та довірі.

Наше завдання

Наше завдання

Ми прагнемо бути професійним та шанованим лідером послуг безпеки в галузі, перевершуючи очікування наших клієнтів та створюючи довготривалі робочі стосунки з ними.


«Палатин Груп» - це повністю ліцензоване / застраховане приватне агентство охорони та захисту, яке належить та розвивається сертифікованими правоохоронцями.

Ми пропонуємо підготовлену охоронну форму, доступну озброєну та беззбройну, цілодобово 7 днів на тиждень. Всі наші охоронці - сертифіковані менеджери натовпу.

Клієнти

Служба охорони "Палатин Груп" надає послуги безпеки для компаній, житлових комплексів, готелів, заходів та закладів нічного життя.

Навчання

Наші охоронці проходять сувору, глибоку підготовку, визначену для кожної призначеної посади. Вони уніформовані в наданій охоронній формі або уніформах, які вимагає клієнт.

Управління

Наша управлінська команда має достатній досвід у сфері кримінального права, щоб допомогти Вам уберегти своє майно.

Наше завдання

Забезпечити професійні рішення щодо безпеки та розслідування, адаптовані відповідно до потреб кожного клієнта, демонструючи чуйність, старанність та професіоналізм.

Наша діяльність ліцензована наказом МВС №939 від 17.11.2017 р.